Polska, srebrny (XV) medal Siły Zbrojne w Służbie Ojczyzny

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 22-11-2018 22:16:20
167063
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa 1945-1989, srebrny (XV) medal Siły Zbrojne w Służbie Ojczyzny, wykonanie Mennica Państwowa, nadawany w latach 1960-1968, legitymacja wydana w 25 września 1965 r., z numerem J-15974 na nazwisko st. sierżant Edward Nowak
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 33 mm, emalia, wstążka, pudełko
Literatura: Stela W.1.2.B.

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 515

1)  44 zł
2)  42 zł