Polska, odznaka X Lat w Służbie Narodu

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 22-11-2018 22:16:00
167062
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa 1945-1989, odznaka X Lat w Służbie Narodu, Mennica Państwowa, odznaka resortowa Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, nadawana do 1974 r., legitymacja z 22 lipca 1964 z numerem 6134/64 na nazwisko por. Mariana Koniecznego
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz złocony i emaliowany, oryginalne pudełko

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 828

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  38 zł
4)  30 zł