Zakończenie: 15-11-2018 20:00 ÷ 22:34
Polska, półgrosz, 1560
168711
końcówki napisów L / LITV | II |
60 zł szac. 80 zł 91 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, denar, 1623
168431
odmiana z skróconą datą 2-3 | II |
60 zł szac. 100 zł 153 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, półgrosz, 1768 G
168849
wariant ze średnim monogramem i bez kropki po dacie | III+ |
60 zł szac. 60 zł 158 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, 100 złotych, 1979
206392
Ochrona Środowiska - Kozica | I/I- |
60 zł szac. 80 zł 92 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, 500 złotych, 1985
206434
Czterdziestolecie Organizacji Narodów Zjednoczonych (1945... | I |
60 zł szac. 60 zł 73 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, kopia medalu ze suity królewskiej, poświęconego Henryko Walezemu
168393
autorstwa J. J. Reichela, datowane po 1792 r, Aw: Popiers... | III+ |
60 zł szac. 100 zł 281 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Niemcy, 1/6 talara, 1812 A
160567
| II- |
65 zł szac. 80 zł 166 wyświetleń |
4 | zakończona | |
wydawnictwa polskie, K. Stężyński-Bandtkie - NUMISMATYKA KRAJOWA, tomy 1 i 2 wydanie Warszawa 1..
91773
K. Stężyński-Bandtkie - NUMISMATYKA KRAJOWA, tomy 1 i 2 w... | I |
65 zł szac. 75 zł 340 wyświetleń |
3 | zakończona | |
wydawnictwa zagraniczne, В. Н. Рябцевич - о чем рассказывают монеты, минск 1978
91785
В. Н. Рябцевич - о чем рассказывают монеты, минск 1978 | I |
65 zł szac. 25 zł 122 wyświetleń |
3 | zakończona | |
wydawnictwa polskie, Karol Beyer - Falsyfikaty Majnertowskie. Z rękopisu ś. p. Karola Beyera św..
165415
Karol Beyer - Falsyfikaty Majnertowskie. Z rękopisu ś. p.... | I |
65 zł szac. 40 zł 275 wyświetleń |
6 | zakończona |