Polska, Broszka patriotyczna

Polska, Broszka patriotyczna

Polska, Broszka patriotyczna

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 15-11-2018 22:32:20
206493
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1900-1918, Broszka patriotyczna, okrągły mosiężny medalion pokryty czerwoną emalią z przymocowanym centralnie Orłem, na stronie odwrotnej ledwo widoczne grafitti Od ZM / 1910 r
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: średnica 27 mm, zapięcie na agrafkę, lekko uszkodzona emalia

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1161

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  470 zł
4)  240 zł
5)  150 zł
6)  145 zł
7)  95 zł
8)  80 zł
9)  75 zł
10)  70 zł
11)  65 zł
12)  60 zł