Polska, zestaw odznak i znaczków pamiątkowych

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 15-11-2018 22:34:20
168707
Opis: Polska, zestaw odznak i znaczków pamiątkowych, 1. Krzyż Armii Krajowej, 2. odznaka Akcja Burza, 3. znaczek Armii Krajowej, 4 znaczek 8 Pułku Piechoty Legionów AK WiN "Zapora", 5. Znak Pancerny (2 Warszawskiej Dywizji Pancernej) sygnowany COLLINS LONDON, 6. Krzyż Harcerski, 7. znaczek Zlot Śpiewaków Polskich 1936
Stan zachowania: II+/I-, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: razem 7 sztuk

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 675

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  200 zł
4)  115 zł
5)  105 zł
6)  90 zł