Polska, odznaka pamiątkowa Orlęta” Obrońcom Kresów Wschodnich Wzór I, 1919

Rozpoczęcie: 05-11-2018 18:00
Zakończenie: 15-11-2018 22:32:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 15-11-2018 22:32:00
206492
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1900-1918, odznaka pamiątkowa Orlęta” Obrońcom Kresów Wschodnich Wzór I, 1919, jednoczęściowa w kształcie krzyża złożonego z czterech stylizowanych orłów opartych na tarczy z herbem Lwowa, wokół którego napis OBROŃCOM KRESÓW WSCHODNICH 1919. Na stronie odwrotnej głęboka kontra, nakrętka sygnowana B Paszkowski
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: tombak 44 x 44 mm
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 656

Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 695