Polska, plakieta z rajdu KMZS (Klub Motocyklowy Związku Strzeleckiego) we Lwowie, 1935

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 15-11-2018 22:30:00
168503
Opis: Polska - XX w., plakieta z rajdu KMZS (Klub Motocyklowy Związku Strzeleckiego) we Lwowie, 1935, Wjeżdżający pod górę automobil, powyżej szybowiec, RAJD KMZS, LWÓW. USTJANOWA-LWÓW, 5 I 6 X 1935
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal 55 x 56 mm, 56.70 g, emalia

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 410

1)  270 zł
2)  260 zł