Polska, Franciszek Smolka-medal autorstwa A. Scharfa, 1895

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 15-11-2018 22:29:00
168506
Opis: Polska - XIX wiek, Franciszek Smolka-medal autorstwa A. Scharfa, 1895, Sygnowany na ramieniu A SCHARFF, Aw: Popiersie trzy czwarte w lewo, FRANCISZEK SMOLKA, Rw: Napis poziomy W UCZCZENIU WIEKOPOMNYCH ZASŁUG WZGLĘDEM KRAJU I NARODU W OŚMDZIESIĄTĄ PIĄTĄ ROCZNICĘ URODZIN RADA KR. ST. M. LWOWA 1810-1895, 5 LSTP
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 64 mm, 120.94 g, patyna, pięknie zachowany medal
Literatura: analogiczny egzemplarz w Muzeum Narodowym w Warszawie, NPO 19371 MNW

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 421

1)  720 zł
2)  700 zł
3)  560 zł
4)  540 zł
5)  380 zł
6)  370 zł