Wielka Brytania, 4 pensy, 1828

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 15-11-2018 22:27:20
168595
Opis: Wielka Brytania - Jerzy IV 1820-1830, 4 pensy, 1828
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, pięknie zachowane
Literatura: S. 3817

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 310

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  150 zł
4)  145 zł
5)  105 zł
6)  95 zł