Niemcy, talar, 1863

Niemcy, talar, 1863

Niemcy, talar, 1863

Cena wylicytowana: 500 zł
Aukcja zakończyła się 15-11-2018 22:21:20
168525
Opis: Niemcy - Brema- miasto, talar, 1863, Brema, wybity na 50. rocznicę wyzwolenia Niemiec z francuskiej okupacji
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, widoczny połysk menniczy, piękny egzemplarz
Literatura: AKS 14, Dav. 626, Thun 124

Cena końcowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 183

1)  500 zł
2)  490 zł
3)  450 zł
4)  440 zł
5)  440 zł
6)  390 zł
7)  380 zł
8)  370 zł
9)  360 zł