Prusy Książęce 1525-1657, grosz, 1614

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 15-11-2018 22:18:20
168717
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Jan Zygmunt Hohenzollern 1608-1618-1619, grosz, 1614, Drezdenko, końcówka napisu B S R I
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, pięknie zachowany
Literatura: Bahrfeldt 594.a, Slg. Marienburg 1339, Neumann 9.15

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 233

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  125 zł
4)  120 zł
5)  115 zł
6)  110 zł
7)  105 zł
8)  100 zł
9)  90 zł