Polska, 5 złotych, 1930

Polska, 5 złotych, 1930

Polska, 5 złotych, 1930

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 15-11-2018 21:56:00
168587
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 5 złotych, 1930, Warszawa, Sztandar - 100-lecie Powstania Listopadowego
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: wybite płytkim stemplem, patyna, resztki połysku, tło polerowane
Literatura: Parchimowicz 115a

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 304

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  520 zł
4)  420 zł
5)  400 zł
6)  390 zł
7)  360 zł
8)  350 zł
9)  330 zł
10)  320 zł
11)  310 zł