Polska, tymf (złotówka), 1666

Polska, tymf (złotówka), 1666

Polska, tymf (złotówka), 1666

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 15-11-2018 21:48:20
168391
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668, tymf (złotówka), 1666, Bydgoszcz, na awersie kropki jako przerywniki
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, wyszczerbienie na obrzeżu
Literatura: Kop. 1792, Szłapińskij 130

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 247

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  70 zł
4)  65 zł
5)  60 zł
6)  40 zł
7)  38 zł
8)  36 zł