Polska, dwudenar, 1613

Polska, dwudenar, 1613

Polska, dwudenar, 1613

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 15-11-2018 21:47:00
168845
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety litewskie, dwudenar, 1613, Wilno, monogram prążkowany, Ogon Pogoni zawinięty do dołu
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, ładny
Literatura: Ivanauskas 1SV19-19 (R), Kop. 3405 (R3), Tyszkiewicz 2 mk

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 283

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  165 zł
4)  140 zł
5)  110 zł
6)  90 zł