Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 15-11-2018 21:42:40
168387
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, ort, 1623, Bydgoszcz, końcówka napisu PRVS M
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatne uszkodzenie obrzeża
Literatura: Shatalin BD23-13

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 114

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  115 zł
4)  95 zł
5)  90 zł
6)  70 zł
7)  65 zł
8)  60 zł