Polska, denar, 1555

Polska, denar, 1555

Polska, denar, 1555

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 15-11-2018 21:42:00
168841
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - miasto Elbląg, denar, 1555, Elbląg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: nieco wyszczerbiony, patyna
Literatura: Kop. 7099 (R3), Pfau 208, Tyszkiewicz 7 mk

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 93

1)  90 zł