Polska, brakteat, XIII w.

Polska, brakteat, XIII w.

Polska, brakteat, XIII w.

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 15-11-2018 21:33:40
166388
Opis: Polska, brakteat, XIII w., Krzyż z poprzeczkami, pod nim półksiężyc
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.24 g, bardzo podobny w układzie do analogicznych w literaturze, ale wykonany innym stemplem z tego samego warsztatu menniczego
Literatura: Kop. 305a - podobny, Wieleń 16 - podobny

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 106

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  135 zł
4)  105 zł