Polska, brakteat, początek XIV w.

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 15-11-2018 21:32:20
166390
Opis: Polska, brakteat, początek XIV w., Lilia heraldyczna z pręcikami, o wygiętych bocznych płatkach zakończonych kulką
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.26 g, bardzo ciekawy i rzadki - odmiana stempla nieznana w literaturze
Literatura: Kop. 7049to - podobny, Wieleń 75 - podobny

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 109

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  210 zł