Śląsk, brakteat zredukowany, XIII/XIV w.

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 15-11-2018 21:28:40
166380
Opis: Śląsk, brakteat zredukowany, XIII/XIV w., Głowa orła w lewo z długim, zagiętym do dołu na końcu dziobem
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.37 g, bardzo ładnie zachowany
Literatura: Fbg 834, BRP Przyłęk 25, BRP Lubomia 27, Kop. 7048bd, Saurma-Jeltsch V/251

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 175

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  300 zł
4)  230 zł
5)  200 zł
6)  185 zł