Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 15-11-2018 20:26:20
158509
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - emisje po reformie Grabskiego, 1 złoty, 1.10.1938, seria IJ, numeracja 7630845
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: dwa małe ubytki papieru
Literatura: Lucow 719 (R3), Miłczak 78b

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 122

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  350 zł
4)  220 zł
5)  210 zł
6)  185 zł