wydawnictwa polskie, Zbigniew Chodyła - Pożyczka Narodowa w Powstaniu Styczniowym, Poznań 1972

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 15-11-2018 20:14:20
165381
Opis: wydawnictwa polskie, Zbigniew Chodyła - Pożyczka Narodowa w Powstaniu Styczniowym, Poznań 1972
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 57 stron + 26 ilustracji, format B5, oprawa kartonowa, ładnie zachowana

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 223

1)  32 zł
2)  30 zł