wydawnictwa polskie, Nummus et historia - Pieniądz Europy średniowiecznej. Studia ofiarowane Ry..

Cena wylicytowana: 22 zł
Aukcja zakończyła się 15-11-2018 20:13:20
91780
Opis: wydawnictwa polskie, Nummus et historia - Pieniądz Europy średniowiecznej. Studia ofiarowane Ryszardowi Kiersnowskiemu w sześćdziesięciolecie urodzin, Warszawa 1985
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 328 stron + XII tablic formatu B5, oprawa twarda z obwolutą, zbiór studiów związanych ze znaleziskami i obiegiem monetarnym całej Europy, bardzo ładnie zachowane

Cena końcowa: 22 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 175

1)  22 zł
2)  20 zł
3)  18 zł