wydawnictwa polskie, Kiersnowski Ryszard - Pradzieje grosza, Warszawa 1975

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 15-11-2018 20:12:40
165390
Opis: wydawnictwa polskie, Kiersnowski Ryszard - Pradzieje grosza, Warszawa 1975
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 347 stron + tablice, format ok. A5, twarda oprawa z obwolutą, bardzo dobra praca opisująca historię grosza, bardzo ładnie zachowana

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 378

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  34 zł
4)  30 zł
5)  26 zł
6)  22 zł
7)  18 zł
8)  14 zł