wydawnictwa polskie, Wanda Bigoszewska - Polskie ordery i odznaczenia, Warszawa 1989

Cena wylicytowana: 28 zł
Aukcja zakończyła się 15-11-2018 20:12:00
91782
Opis: wydawnictwa polskie, Wanda Bigoszewska - Polskie ordery i odznaczenia, Warszawa 1989
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 137 stron, twarda oprawa, format B5, przeglądowy katalog polskich orderów i odznaczeń od początku ich nadawania do 1989 roku, bardzo ładnie zachowane

Cena końcowa: 28 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 640

1)  28 zł
2)  26 zł
3)  26 zł
4)  22 zł
5)  14 zł
6)  12 zł