wydawnictwa zagraniczne, Albert Pick - Papiergeld Lexikon, Munchen 1978

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 15-11-2018 20:10:00
165402
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Albert Pick - Papiergeld Lexikon, Munchen 1978
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 416 stron formatu B5, twarda oprawa z obwolutą, encyklopedia pieniądza papierowego, obwoluta lekko zniszczona, reszta ładna

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 159

1)  24 zł
2)  22 zł