wydawnictwa zagraniczne, Manfred Müller - Die Notgeldscheine der deutschen Inflation 1922, Katalog,..

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 15-11-2018 20:09:20
91762
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Manfred Müller - Die Notgeldscheine der deutschen Inflation 1922, Katalog, Frankenthal 1998
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 257 stron formatu A4, oprawa kartonowa, ilustrowany katalog banknotów zastępczych (wraz z ich wyceną) z terenu Niemiec, w tym dzisiejszej Polski (Brandenburgia, Pomorze i Śląsk), ładnie zachowany

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 183

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  70 zł
4)  46 zł
5)  40 zł