wydawnictwa zagraniczne, zestaw 3 książek

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 15-11-2018 20:08:40
165392
Opis: wydawnictwa zagraniczne, zestaw 3 książek, w skład zestawu wchodzą: Herbert Bakowsky - Das Notgeld der Stadt Flensburg 1914-1923, Berlin 1975, 70 stron, oprawa kartonowa; Kurt Cibis - Trierer Notgeld 1918-1923, Trier 1977, 33 strony, oprawa kartonowa; Albert Pick - Deutsche Länder- und Privat- banknoten, Berlin 1975, 141 stron, oprawa kartonowa, kilka kart luźnych
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładnie zachowane, łącznie 3 książki związane z pieniądzem zastępczym

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 242

1)  24 zł
2)  22 zł