wydawnictwa polskie, zestaw 3 książek

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 15-11-2018 20:08:20
165393
Opis: wydawnictwa polskie, zestaw 3 książek, w skład zestawu wchodzą: Borys Paszkiewicz - Monety zatępcze Śląska, Kłodzka i Łużyc 1800 - 1960, katalog, Warszawa 1984, 296 stron, oprawa kartonowa; Wiesław Lesiuk - Pieniądz zastępczy na Śląsku 1914-1924, Wrocław 1971, 182 strony + 135 ilustracji, oprawa kartonowa; Rolf Ritter - Notgeldscheine aus der Abstimmungszeit 1920/22 in Oberschlesien, Kamen 1981, 95 ston, oprawa kartonowa
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: ładnie zachowane, łącznie 3 książki opisujące pieniądz zastępczy na Śląsku

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 289

1)  36 zł
2)  34 zł
3)  32 zł
4)  30 zł