wydawnictwa polskie, Kamiński, Kopicki - Katalog monet polskich 1764-1864, Warszawa 1977, 255 s..

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 15-11-2018 20:05:00
168502
Opis: wydawnictwa polskie, Kamiński, Kopicki - Katalog monet polskich 1764-1864, Warszawa 1977, 255 stron, bogato ilustrowane w tekście, oprawa kartonowa
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje:

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 174

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  40 zł
4)  34 zł
5)  30 zł