wydawnictwa polskie, Janusz Reyman - Mennica Olkuska 1579-1601, Ossolineum 1975

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 15-11-2018 20:03:20
165388
Opis: wydawnictwa polskie, Janusz Reyman - Mennica Olkuska 1579-1601, Ossolineum 1975
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 363 strony i 16 tablic formatu B5, oprawa kartonowa, poszukiwana książka, najbardziej kompleksowe i zarazem jedyne opracowanie mennicy olkuskiej, delikatne zgięcie przy górnym narożniku, ładnie zachowana pozycja

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 283

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  75 zł
4)  40 zł
5)  38 zł
6)  36 zł