wydawnictwa polskie, Stanisław Suchodolski - Mennictwo polskie w XI i XII wieku, Ossolineum 1973

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 15-11-2018 20:03:00
165376
Opis: wydawnictwa polskie, Stanisław Suchodolski - Mennictwo polskie w XI i XII wieku, Ossolineum 1973
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 162 strony + 24 tablice, format B5, oprawa kartonowa, podstawowa pozycja dotycząca monet polskich piastów od Bolesława Śmiałego do początków rozbicia dzielnicowego - obowiązkowy podręcznik każdego interesującącego się tym okresem, pięknie zachowane

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 668

1)  46 zł
2)  44 zł
3)  34 zł
4)  30 zł
5)  28 zł
6)  26 zł
7)  24 zł