wydawnictwa polskie, Emeric Hutten-Czapski - Catalogue de la Collection des Medailles et Monnai..

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 15-11-2018 20:01:00
165366
Opis: wydawnictwa polskie, Emeric Hutten-Czapski - Catalogue de la Collection des Medailles et Monnaies Polonaises, vol. I-V, St. Petersburg-Kraków 1871-1916 (reprint wydany w Grazu w 1957)
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: przedruk wydania z lat 1871- 1916, oprawa twarda, razem 3 woluminy w osobnych oprawach, bardzo obszerny katalog monet i medali polskich, najpełniejsze opracowanie medali polskich XX wieku, pięknie zachowane

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 961

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  300 zł
4)  180 zł
5)  175 zł
6)  165 zł
7)  160 zł
8)  155 zł
9)  150 zł