Niemcy, Krzyż Zasługi za Wojnę 1914-1918 (Ehrenkreuz des Weltkrieges) bez mieczy z dyplomem nadania i dwoma baretkami

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, odznaczenia
Rozpoczęcie: 15-10-2018 18:00
Zakończenie: 25-10-2018 22:40:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 25-10-2018 22:40:40
167071
Opis: Niemcy - III Rzesza 1933-1945, Krzyż Zasługi za Wojnę 1914-1918 (Ehrenkreuz des Weltkrieges) bez mieczy z dyplomem nadania i dwoma baretkami, na stronie odwrotnej sygnatura wytwórcy OPS, dyplom nadania z 15 marca 1935 r., dla techn. Stadtinspektor Klemens Otten in Dortmund
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: stal brązowiona 37 x 37 mm, wstążka
Literatura: Nimmergut 3802/2

Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 212