Polska, 15 kopiejek = 1 złoty, 1836 НГ

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, odznaczenia

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 25-10-2018 21:23:40
166738
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 15 kopiejek = 1 złoty, 1836 НГ, Petersburg
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: stara patyna, piękna moneta
Literatura: Plage 407, Bitkin 1116, Berezowski 1.40 zł

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 717

1)  1 050 zł
2)  1 000 zł
3)  800 zł
4)  780 zł
5)  640 zł
6)  600 zł
7)  560 zł
8)  540 zł
9)  320 zł
10)  310 zł
11)  300 zł
12)  240 zł
13)  220 zł
14)  210 zł
15)  195 zł
16)  185 zł