Polska, Warszawski Krzyż Powstańczy i Krzyż Partyzancki

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, odznaczenia

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 25-10-2018 22:39:20
167067
Opis: Polska - XX wiek, Warszawski Krzyż Powstańczy i Krzyż Partyzancki, Krzyż Powstańczy z legitymacją nadaną 26 pażdziernika 1983 r., na nazwisko Zofii Otffinowskiej-Hiż, Krzyż Partyzancki z legitymacją nadaną 5 maja 1995 r., na nazwisko Ireny Nowickiej-Wallas
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: biały metal 43 x 43 mm, wstążka, tombak złocony 38 x 38 mm, wstążka
Literatura: Oberleitner ss 135-139, Oberleitner T. II ss 109-113

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 640

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  120 zł
4)  105 zł