Polska, złota i srebrna odznaka Zasłużony Przodownik Pracy Socjalistycznej

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, odznaczenia

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 25-10-2018 22:39:00
167066
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa 1945-1989, złota i srebrna odznaka Zasłużony Przodownik Pracy Socjalistycznej, wykonanie Mennica Państwowa, odznaka Związku Zawodowego Górników, legitymacje wydane 19 listopada 1966 r. i 22 lipca 1969 r., na nazwisko Brunon Gajda
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: biały metal złocony, srebrzony 34 mm, razem 2 sztuki

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 1208

1)  42 zł