Polska, odznaka X Lat w Służbie Narodu

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, odznaczenia
Rozpoczęcie: 15-10-2018 18:00
Zakończenie: 25-10-2018 22:37:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 25-10-2018 22:37:40
167062
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa 1945-1989, odznaka X Lat w Służbie Narodu, Mennica Państwowa, odznaka resortowa Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, nadawana do 1974 r., legitymacja z 22 lipca 1964 z numerem 6134/64 na nazwisko por. Mariana Koniecznego
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz złocony i emaliowany, oryginalne pudełko

Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 94