Polska, Medal patriotyczny, Aw: Ukoronowane herby Mazowsza, Polski i Litwy, niżej ..

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, odznaczenia

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 25-10-2018 22:35:20
167360
Opis: Polska - XIX wiek, Medal patriotyczny, Aw: Ukoronowane herby Mazowsza, Polski i Litwy, niżej ornament, u góry JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁĄ, Rw: ukoronowane herby Śląska, Czech i Moraw, niżej dwie skrzyżowane gałązki, wokół NEDEJME SE / KOCHAJMY SIĘ
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 32,7 mm, delikatna patyna, pięknie zachowany medal wybity być może w związku z wiecem słowiańskim, który odbył się w Krakowie 12.12.1897 roku
Literatura: Slg. Donebauer 5017 - ale w srebrze

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 399

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  220 zł
4)  220 zł
5)  115 zł
6)  105 zł
7)  95 zł