Rosja, Krzyż Świętego Jerzego 4. stopnia

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, odznaczenia

Cena wylicytowana: 760 zł
Aukcja zakończyła się 25-10-2018 22:34:00
167476
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, Krzyż Świętego Jerzego 4. stopnia, Av: Krzyż na środku którego w obwódce św. Jerzy pokonujący smoka, Rw: w obwódce inicjał Mikołaja II, na dolnym ramieniu 4 / CTEП, na bocznych ramionach wybity numer 932525
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 11.48 g, 34.6 x 34.5 mm, patyna
Literatura: Diakov 1132.4 (R1), Barac 270

Cena końcowa: 760 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 2375

1)  760 zł
2)  740 zł
3)  700 zł
4)  560 zł
5)  350 zł
6)  340 zł
7)  330 zł
8)  320 zł
9)  310 zł
10)  300 zł