Rosja, kopiejka

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, odznaczenia
Rosja, kopiejka

Rosja, kopiejka

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 25-10-2018 22:15:20
167456
Opis: Rosja - Piotr I 1689-1725, kopiejka, Kadaszewski Dwór, z datą pod koniem 1704 r.
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mocno obcięty, ciemna patyna, ładnie zachowany
Literatura: Grishin 2075

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 99

1)  30 zł