Niemcy, talar, 1591

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, odznaczenia
Niemcy, talar, 1591

Niemcy, talar, 1591

Cena wylicytowana: 700 zł
Aukcja zakończyła się 25-10-2018 22:06:40
167249
Opis: Niemcy - Saksonia-Coburg-Eisenach - Jan Kazimierz i Jan Ernest 1572-1633, talar, 1591, Saalfeld
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 28.31 g, punktowa patyna
Literatura: Schnee 174, Dav. 9758

Cena końcowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 132

1)  700 zł
2)  680 zł
3)  600 zł
4)  520 zł
5)  440 zł
6)  420 zł