Polska, 2 guldeny, 1923

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, odznaczenia
Polska, 2 guldeny, 1923

Polska, 2 guldeny, 1923

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 25-10-2018 21:38:00
166776
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk 1920-1939, 2 guldeny, 1923, Utrecht
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładne, delikatna patyna
Literatura: AKS 12, Jaeger D.8, CNG 518, Parchimowicz 63a

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 260

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  500 zł
4)  420 zł
5)  360 zł
6)  290 zł
7)  280 zł
8)  270 zł
9)  260 zł
10)  230 zł
11)  210 zł