Polska, 2 złote, 1925

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, odznaczenia
Polska, 2 złote, 1925

Polska, 2 złote, 1925

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 25-10-2018 21:34:20
166753
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 2 złote, 1925, Filadelfia, popiersie kobiety z kłosami, bez kropki po dacie
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna, kolorowa patyna
Literatura: Parchimowicz 109e

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 138

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  210 zł
4)  175 zł
5)  170 zł
6)  165 zł
7)  150 zł