Polska, 10 złotych, 1933

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, odznaczenia
Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 25-10-2018 21:27:00
167317
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna, mikroryski, jednak ładnie zachowane
Literatura: Parchimowicz 122

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 108

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  230 zł
4)  220 zł
5)  200 zł
6)  190 zł
7)  175 zł
8)  170 zł
9)  160 zł
10)  155 zł
11)  150 zł