Polska, 10 złotych, 1933

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, odznaczenia
Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 25-10-2018 21:26:40
166749
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, bardzo ładnie zachowane
Literatura: Parchimowicz 122

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 168

1)  350 zł
2)  350 zł
3)  330 zł
4)  310 zł
5)  300 zł
6)  220 zł
7)  200 zł
8)  195 zł
9)  190 zł
10)  185 zł
11)  180 zł