Polska, 15 kopiejek = 1 złoty, 1839 MW

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, odznaczenia

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 25-10-2018 21:24:00
166739
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 15 kopiejek = 1 złoty, 1839 MW, Warszawa, z kropką po dacie
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładna, kolorowa patyna
Literatura: Bitkin 1172, Plage 412

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 128

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  100 zł
4)  95 zł
5)  90 zł
6)  85 zł
7)  80 zł