Polska, 15 kopiejek = 1 złoty, 1835 MW

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, odznaczenia

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 25-10-2018 21:23:20
166737
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 15 kopiejek = 1 złoty, 1835 MW, Warszawa, bez kropki po dacie
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: niewielkie uszkodzenie obrzeża - defekt wybicia, patyna, piękny egzemplarz z blaskiem menniczym
Literatura: Bitkin 1165, Plage 402

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 346

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  390 zł
4)  380 zł
5)  370 zł
6)  360 zł
7)  340 zł
8)  310 zł
9)  240 zł
10)  220 zł
11)  210 zł
12)  195 zł