Polska, 5 groszy, 1822 IB

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, odznaczenia
Polska, 5 groszy, 1822 IB

Polska, 5 groszy, 1822 IB

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 25-10-2018 21:18:00
166730
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Aleksander I 1815-1825, 5 groszy, 1822 IB, Warszawa
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 860, Plage 118

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 130

1)  38 zł
2)  36 zł
3)  32 zł