Polska, 10 groszy, 1822 IB

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, odznaczenia
Polska, 10 groszy, 1822 IB

Polska, 10 groszy, 1822 IB

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 25-10-2018 21:16:40
166732
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Aleksander I 1815-1825, 10 groszy, 1822 IB, Warszawa
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tęczowa patyna, bardzo ładne
Literatura: Bitkin 851, Plage 84

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 222

1)  420 zł
2)  410 zł
3)  390 zł
4)  350 zł
5)  270 zł
6)  250 zł
7)  130 zł
8)  115 zł
9)  105 zł
10)  100 zł
11)  95 zł