Polska, 1 grosz, 1812 IB

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, odznaczenia
Polska, 1 grosz, 1812 IB

Polska, 1 grosz, 1812 IB

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 25-10-2018 21:15:00
167492
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie 1807-1815 - Fryderyk August I 1806-1827, 1 grosz, 1812 IB, Warszawa, cyfry daty wąsko
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 3674, H-Cz. 3476, Kahnt FA3 1280, Plage 73

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 169

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  42 zł